Aplikacje dedykowene

Aplikacje internetowe i oprogramowanie dydkowane

Aplikacje dydkowaneZajmujemy się tworzeniem aplikacji dedykowanych, tj. dostosowanych dokładnie do potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno aplikacje internetowe jak i desktopowe.

Aplikacje dedykowane projektowane są z uwzględnieniem szczególnych wymagań danej firmy. Jeżeli specyfika branży lub Państwa firmy wymaga unikalnych rozwiązań, które nie są dostępne w produktach istniejących na rynku, stworzymy rozwiązanie w 100% dostosowane do Państwa potrzeb.

W zależności od docelowego zastosowania tworzymy różnego rodzaju aplikacje: aplikacje internetowe - umożliwiacjące dostęp wielu użytkownikom wewnątrz sieci lokalnej lub przez internet, aplikacje desktopowe - jedno lub wielostanowiskowe z możliwością dostępu do bazy danych na serwerze wewnętrznym lub zewnętrznym; aplikacje mobilne - na systemy Android lub Maemo.


Aplikacje dedykowane zaprojektowane na miarę

Przykładowe realizacje

System zarządzania zleceniami w serwisie GSM - system umożliwiający wprowadzanie zleceń w serwisie GSM. Każde ze zlecenie przypisane jest do klienta i posiada opis usterki oraz status naprawy. Możliwość śledzenia statusu przez klienta.

System zarządzania czasówkami w kancelarii prawnej - system umożliwiający zarządzanie sprawami, czasówkami oraz firmami, dla których zostały wykonane. System posiada możliwość generowania zestawień oraz faktur, a także utsawienia stawek cenowych w zależności od rodzaju wykonanej pracy.

Co oferujemy

Tworzymy aplikacje dedykowane, internetowe, desktopowe oraz mobilne w różnych technologiach, w zależności od specyfiki wymagań danego projektu,

  • aplikacje internetowe bazujące na Apache, MySQL i PHP
  • aplikacje desktopowe ( w C, C++, C#, Java, Python)
  • aplikacje mobilne na system Android
  • aplikacje mobilne na system Maemo