Strony internetowe

Projektujemy strony www zarówno dla małych jak i dużych firm.

Projektowanie stron internetowychW naszej ofercie znajdują się strony o rożnym stopniu złożoności, począwszy od prostych stron wizytówek, poprzez bardziej złożone serwisy informacyjne oraz sklepy i katalogi internetowe. Wszystkie wykonywane przez nas projekty wyposażone są w system zarządzania treścią.

Zwracamy szczególną uwagę na to, aby tworzone przez nas projekty były przede wszystkim funkcjonalne, szybkie w obsłudze i atrakcyjne wizualnie. W zależności od profilu działalności klienta i jego potrzeb dopasowujemy odpowiednie technologie: PHP, HTML, JavaScript, FLASH.

Doskonale rozumiemy, że szczególnie w małych firmach budżet na reklamę, a w tym przygotowanie strony www, nie jest zbyt wysoki. Dlatego dokładamy wszelkich starań aby nasze strony były dla Państwa atrakcyjne również cenowo.

więcej więcej realizacji

Najnowsze realizacje

Diuu
Diuu
Sklep internetowy zaprojektowany dla:DiuZOBACZ
inCLICK nowa odsłona
inCLICK nowa odsłona
Grafika strony: inCLICK.pl Całościowy prZOBACZ
Akademia HR
Akademia HR
Strona zaprojektowana dla: Wielkopolska ZOBACZ
Wspieramy Wielkich Jutra
Wspieramy Wielkich Jutra
Grafika strony: Fundacja Wspieramy WielkZOBACZ


Co zapewniamy

Zaprojektowane przez nas strony zapewniają:

  • wsparcie wszystkich najpopularniejszych przeglądarek
  • zgodność ze standardami W3C
  • szybkość działania
  • optymalizację SEO
  • czytelny i przejżysty układ
  • oryginalny wygląd

Wizytówki internetowe

Strony internetowe zawierające jedynie podstawowe informacje o profilu firmy, jej ofercie oraz dane kontaktowe. Ten produkt wybierany jest najczęściej przez małe i średnie firmy, które bazują głównie na działalności usługowej lub posiadają wąską wyspecjalizowaną gamę produktów.

Serwisy internetowe

Serwisy informacyjne zawierające treści dotyczące określonej branży lub też tematyki ogólnej, pozwalające zalogowanemu użytkownikowi na dostęp do szerszego zakresu treści, jak również do interakcji ze stroną i innymi użytkownikami w postaci komentowania treści, wyrażania opinii, oceniania artykułów itp.

Internetowe katalogi produktowe

Produkt ten skierowany jest głównie do producentów, hurtowni oraz firm posiadających dużą ofertę produktową. Strona taka umożliwia użytkownikowi zapoznanie się z dokładną ofertą firmy w łatwy i szybki sposób. Katalog produktowy można dalej rozszerzyć o funkcjonalność sklepu internetowego, czy też systemu zamówień.